Prosto o pieniądzach - porady i opinie

15% zwrotu za zakupy w Getin UP – jak to działa?

lut 21, 13 • banki, karty płatnicze, konto osobisteKomentowanie nie jest możliwe

Alior Sync proponuje swoim klientom zwrot 5% płatności w internecie po spełnieniu warunków, Meritum Bank na Koncie Zarabiającym od 1 marca 2013 będzie zwracał 1% wydatków kartą, Getin przebił wszystkich dając 15% zwrot z karty do konta Getin UP i nie jest to całość tej promocji. Liczby są naprawdę imponujące, a jak wyglądają szczegóły regulaminu tej promocji?

Promocja 15% zwrotu w Getin UP

Promocja dotyczy konta o nazwie Getin UP – jest to najnowsza propozycja od dobrze znanego Getin Banku, która wyróżnia się nowoczesnymi funkcjonalnościami, między innymi możliwością wykonywania przelewów przez Facebook oraz e-mail. Szczegółowe opinie o koncie Getin UP znajdziemy tutaj.

Jedną z innowacji w tym rachunku jest (opcjonalna) karta płatnicza w technologii NFC, która umożliwia płatności za pomocą telefonu komórkowego. Promocja dotyczy wyłącznie tego typu płatności. Innymi słowy, można powiedzieć, że Getin da zarobić tylko tym klientom, którzy zgodzą się na przetestowanie jego nowej technologii płatniczej.

Zwrot 15% wydatków kartą w Getin UP - czy warto?

Zwrot 15% wydatków kartą w Getin UP – czy warto?

Ile można zarobić w promocji karty płatniczej NFC? Bank podzielił korzyści na trzy grupy:

1. Nagroda na Start

2. Nagroda za Aktywność

3. Nagrody Miesięczne

Nagroda na start to jednorazowe 50zł za dokonanie pierwszej transakcji kartą płatniczą NFC do konta Getin UP w okresie promocji (6 miesięcy). Otrzymamy ją od banku do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonaliśmy płatność.

Nagroda za Aktywność to jednorazowe 100zł za wydanie kartą co najmniej 300zł w okresie trzech miesięcy od przystąpienia do promocji. Co ważne chodzi o pełne miesiące następujące po miesiącu, kiedy przystąpiliśmy do promocji. Czyli – jeśli zaczęliśmy 15 marca, mamy cały kwiecień, maj oraz czerwiec, żeby wydać 300zł i otrzymać premię.

Ostatnia rzecz to nagrody miesięczne – to jest właśnie te 15% wydatków kartą w każdym miesiącu, które widać w reklamach Getin UP. Promocja trwa 6 miesięcy, więc uczestnik może otrzymać 6 zwrotów. Co ważne – miesięczny zwrot jest ograniczony do 40zł. Czyli wystarczy wydać ok. 270zł kartą płatniczą NFC wydaną do konta, żeby Getin Bank wypłacił nam maksymalną premię. Pieniądze otrzymamy do 10 dnia miesiąca następującego po transakcjach.

Łącznie w promocji klienci mogą zarobić 390zł. Tutaj pełny regulamin. Tutaj możesz założyć konto Getin UP i przystąpić do promocji ze zwrotem wydatków 15%.

Warunki zwrotu 15% w Getin UP – uczestnictwo w promocji

Do promocji mogą przystąpić obecni właściciele konta Getin UP oraz nowi klienci, które taki rachunek założą. Konieczne jest złożenie deklaracji przystąpienia do promocji oraz złożenie wniosku o wydanie karty debetowej MasterCard NFC – jest to nowa technologia umożliwiająca płatności zbliżeniowe za pomocą smartfona. Tylko transakcje tą kartą są upowaznione do zwrotu 15% wydatków oraz reszty nagród.

Z tej promocji w Getin Banku wyłączeni są klienci, którzy skorzystali już z wcześniejszych promocji lub są posiadaczami innego konta w tym banku od 1 czerwca 2012 roku. Tutaj pełny regulamin i warunki otrzymania zwrotu 15% wydatków kartą w Getin UP. Karta debetowa MasterCard NFC jest zakładana i obsługiwana bezpłatnie (tutaj tabela opłat), konto Getin UP jest również bezpłatne dla aktywnych klientów.

Tutaj dowiesz się szczegółów oraz założysz konto Getin UP i przystąpisz do promocji, w której można zarobić nawet 390zł w przeciągu 6 miesięcy.

Inne banki, w których można zarobić na posiadaniu konta i karty to między innymi: mBank (do 600zł jeśli założymy je do 28 lutego 2013), Alior Sync (5% zwrotu za wydatki w internecie po spełnieniu warunków), Meritum Bank oraz BGŻ.

Tags: , , ,