Prosto o pieniądzach - porady i opinie

Jaki jest maksymalny zwrot wydatków w internecie w Alior Sync? Czy jest górny limit cashback?

mar 6, 13 • Alior Sync, banki, konto osobisteKomentowanie nie jest możliwe

Jaką najwyższą kwotę zwrotu cashback można dostać w Alior Sync? Czy jest jakiś górny limit, po którym bank przestaje wypłacać swoim klientom pieniądze? Ile można maksymalnie zarobić w ten sposób w jeden miesiąc?

Zajrzyjmy do regulamiu, który w paragrafach 53-57 w szczegółach opisuje, jak działa Program Lojalnościowy (jest to oficjalna nazwa usługi cashback w Alior Sync). Co z niego wynika?

Maksymalny zwrot cashback dla klientów Sync – czy jest limit?

Otóż premie są naliczane tylko dla łącznej kwoty miesięcznych transakcji upoważnionych do zwrotu w wysokości 25000zł (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy złotych). Nietrudno obliczyć, że 5% z tej kwoty (bo tyle wynosi zwrot) to 1250zł (słownie: tysiąc dwieście pięćdziesiąt złotych).

Mamy odpowiedź, na pytanie jaki jest maksymalny limit cashback w Alior Sync – jest to 1250zł miesięcznie.

Tutaj szczegóły konta internetowego w Alior Sync oraz wniosek o jego założenie bez wychodzenia z domu.

Maksymalny cashback dla klientów do 19 roku życia niespełniających warunków

Ile można maksymalnie zarobić na cashback 5% w Alior Sync?

Ile można maksymalnie zarobić na cashback 5% w Alior Sync?

Bank wydzielił też drugą grupę klientów, którzy mają inne ograniczenia. Chodzi o osoby nieprzekraczające 19 roku życia, które nie spełniają żadnego z czterech warunków uprawniających od zwrotu wydatków internecie (tutaj szczegółowy opis tych warunków).

Dla nich premie naliczane są od maksymalnie 1000zł wydatków w internecie (Płacę z Alior Sync lub kartą kredytową MasterCard). Daje to górny limit zwrotu cashback w wysokości 50zł.

Jeśli jednak spełnią jeden z czterech warunków uprawniających do otrzymania zwrotu – ten limit zostanie zastąpiony przez limit dla wszystkich innych klientów. Czyli w pewnym sensie jest to ukłon w stronę najmłodszych klientów. Dlaczego? Ponieważ osoby starsze niż 19 lat, które nie spełniają warunków usługi cashback w danym miesiącu – nie otrzymują żadnego zwrotu.

Tutaj szczegóły konta internetowego w Alior Sync oraz wniosek o jego założenie bez wychodzenia z domu.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Maksymalny zwrot w Alior Sync to 1250zł miesięcznie, ale od 760zł bank będzie pomniejszał wypłaty o 10% zryczałtowanego podatku dochodowego (od nagród). Nie będziemy musieli nic robić – bank wszystkim zajmie się sam i na nasze konto wpłynie już kwota netto, pomniejszona o podatek.

Czyli w praktyce – najwięcej zarobić można 1125zł netto. O tyle powiększy się nasze konto osobiste w Alior Sync, jeśli wydamy 25000zł w poprzednim miesiącu w internecie w transakcjach uprawnionych do udziału w programie.

Tutaj szczegóły konta internetowego w Alior Sync oraz wniosek o jego założenie bez wychodzenia z domu.

Regulamin cashback w Alior Sync – co jeszcze?

Warto wiedzieć, że nie każdy klient jest uprawniony do zwrotu 5% wydatków w Alior Sync. Bank wprowadził w pewnym momencie warunki – wystarczy spełnić jeden z nich i w danym miesiącu każda kwalifikująca się do programu lojalnościowego transakcja da nam 5% zarobku.

Jakie to warunki można przeczytać w tym szczegółowym opisie.

Inna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę w regulaminie to wyłączenie przez Alior Sync niektórych typów transakcji z udziału w programie cashback. Na przykład – zwrot 5% wydatków w internecie nie jest przyznawany za dokonanie transakcji w takich kategoriach jak zakłady bukmacherskie i hazard, usługi finansowe czy przekazy pieniężne.

Alior Sync dość jasno daje też do zrozumienia, że nie toleruje transakcji pozornych lub w jakiś sposób niezgodnych z prawem. Wyłącza też z tej usługi operacje związane z działalnością gospodarczą właściciela rachunku.

Tutaj szczegóły konta internetowego w Alior Sync oraz wniosek o jego założenie bez wychodzenia z domu.

Tutaj szczegółowe porównanie Alior Sync i mBanku – dwóch czołowych banków internetowych w Polsce w 2013 roku.

Tutaj zestawienie większej ilości kont bankowych, w tym takich związanych ze zwrotem wydatków.

Tags: , , , ,