Prosto o pieniądzach - porady i opinie

Kiedy zwrot cashback 5% za wydatki w internecie pojawia się na koncie Alior Sync?

mar 7, 13 • Alior Sync, banki, konto osobiste, zwrot wydatków - cashbackKomentowanie nie jest możliwe

 W programie lojalnościowym Alior Sync każdy klient, który spełni jeden z czterech warunków, jest uprawniony do zwrotu 5% wydatków poniesionych w internecie. Chodzi o operacje wykonane za pomocą usługi Płacę z Alior Bank (dostępnej w większości sklepów internetowych, na Allegro, itp.) oraz karty kredytowej banku.

Tutaj więcej informacji o tym, jaki maksymalny miesięczny zwrot można otrzymać w Alior Sync?

Kiedy dokładnie bank wypłaca swoim klientom cashback 5% za wydatki w internecie? Ile czeka się na zwrot gotówki na konto osobiste w Alior Sync?

Kiedy zwrot cashback na koncie Sync – co mówi regulamin?

Kiedy Alior Sync wypłaci mi pieniądze za wyadtki w internecie?

Kiedy Alior Sync wypłaci mi pieniądze za wyadtki w internecie?

Jak wynika z regulaminu usługi cashback w Alior Sync, zwrot wydatków w internecie wypłacany jest raz w miesiącu za cały miesiąc kalendarzowy, w którym wykonywane były transakcje uprawnione do udziału w programie. Zwrot gotówki znajdzie się na naszym koncie nie później niż 10. dnia roboczego kolejnego miesiąca.

Czyli: cashback za marzec 2013 (wszystkie transakcje w internecie z wykorzystaniem Płacę z Alior Sync oraz karty kredytowej) otrzymamy najpóźniej do 10. dnia roboczego kwietnia 2013r.

1 kwietnia to Poniedziałek Wielkanocny, dzień wolny od pracy, więc wypłata zwrotu cashback może przesunąć się do poniedziałku 15 kwietnia. Wtedy pieniądze będą do naszej dyspozycji.

Tutaj poznasz więcej szczegółów konta bankowego ze zwrotem 5% wydatków w Alior Sync, tutaj założysz konto w kilka minut bez wychodzenia z domu.

Dlaczego nie ma jeszcze na koncie zwrotu za wydatki w Alior Sync?

W regulaminie programu lojalnościowego bank zastrzega sobie prawo do wstrzymania płatności cashback w kilku przypadkach. Chodzi o następujące sytuacje:

  • bank wymaga od klienta dodatkowych informacji lub potwierdzenia jednej lub więcej transakcji,
  • jeśli mamy wobec banku niespłacone zobowiązania (np. kredytowe); zwrot 5% wydatków w internecie może wtedy przejść na poczet uregulowania tych zobowiązań,
  • jeśli bank podejrzewa lub ma dowody, że transakcje dokonywane przez klienta są pozorne lub niezgodne z prawem (np. mają na celu wyłudzenie maksymalnego zwrotu z usługi cashback w Alior Sync),
  • jeśli wobec klienta prowadzone jest postępowanie egzekucyjne,
  • jeśli bank stwierdzi, że właściciel rachunku wykonuje transakcje na rzecz własnej działalności gospodarczej

Szczegółowe informacje znajdziemy w regulaminie banku w paragrafach 53 – 57, które opisują zasady programu lojalnościowego.

Kiedy otrzymam zwrot 5% wydatków w Alior Sync – najważniejsze informacje

Jeśli jesteśmy w danym miesiącu uprawnieni do zwrotu 5% wydatków w internecie (spełniamy jeden z czterech warunków z regulaminu usługi), pieniądze zostaną nam wypłacone do 10. dnia roboczego po miesiącu, w których nastąpiły transakcje (np. za kwiecień 2013, do 10. dnia roboczego maja).

W stosunku do klientów łamiących regulamin Alior Sync może wstrzymać wypłatę premii.

Tutaj poznasz więcej szczegółów konta bankowego ze zwrotem 5% wydatków w Alior Synctutaj założysz konto w kilka minut bez wychodzenia z domu.

Tutaj porównanie mBank vs Alior Sync, tutaj najlepsze konta bankowe 2013, tutaj zestawienie kont bankowych w różnych bankach.

Tags: , , ,