Prosto o pieniądzach - porady i opinie

Konto internetowe w Getin Bank z prezentem

sty 18, 13 • banki, konto osobisteKomentowanie nie jest możliwe

Getin jest jednym z banków, który za otwarcie nowego konta osobistego proponuje klientom prezent. Tylko czy warto zakładać konto w banku tylko po to, żeby otrzymać upominek? Raczej nie, ale jeśli i tak szukamy nowego banku dla swoich pieniędzy, może warto rozważyć ofertę Getin Bank?

Najważniejsze jest jednak to, czy nowe konto bieżące w Getin, które otworzymy, będzie funkcjonalne i tanie. Nie ma przecież sensu zakładać słabego konta tylko po to, żeby otrzymać od banku prezent wartości 200-300zł. Dlatego przed założeniem konta internetowego z prezentem w Getin Banku, warto bliżej przyjrzeć się jego szczegółowym warunkom, wadom i zaletom.

Konto Perfekcyjne z nagrodą Getin Bank 2013 – czy warto?

konto internetowe z prezentem Getin Bank - dla aktywnych zerowe opłaty

konto internetowe z prezentem Getin Bank – dla aktywnych zerowe opłaty

Prezent za założenie rachunku osobistego w Getin odnosi się do Konta Perfekcyjnego. Jest to nowoczesne konto internetowe, które możemy połączyć z całą gamą praktycznych usług bankowych – od zakładania lokat poprzez indywidualne konto emerytalne czy konto oszczędnościowe.

Co ważne, Getin należy do czołówki banków pod względem atrakcyjności oferty depozytowej – lokaty w nim są korzystanie oprocentowane na tle konkurencji. Bank podejmuje wysiłek, żeby nasze oszczędności nie opuszczały jego systemu i daje dobre odsetki. Również konto oszczędnościowe w Getin Banku to solidna propozycja w porównaniu z innymi bankami w Polsce (np. BZWBK, PKO czy Pekao).

Tak wygląda bankowości internetowa Getin Banku od wewnątrz.

Czy warto założyć konto internetowe z prezentem w Getin Bank?

Czy warto założyć konto internetowe z prezentem w Getin Bank?

Czy Konto Perfekcyjne z prezentem jest darmowe?

Czy są jakieś opłat za prowadzenie konta po odebraniu nagrody? To ważne pytanie – nie chcemy przecież zapłacić za upominek z własnej kieszeni ponosząc np. wysokie opłaty za przelewy czy wypłaty gotówki z bankomatu. Odpowiedź na nie jest uzależniona od tego, czy będziemy aktywnymi klientami banku czy nie.

1. Tak – konto będzie całkowicie darmowe, jeśli zasilimy je w miesiącu kwotą co najmniej 1000zł oraz wykonamy miesięcznie transakcje kartą o łącznej wartości min. 400zł.

Co obejmuje ten darmowy pakiet usług?

a) prowadzenie konta,

b) wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

c) obsługę karty płatniczej (bezstykowy PayPass),

d) wszystkie zwykłe przelewy przez internet oraz telefon,

e) zlecenia stałe

Tutaj porównasz tą ofertę z kontami w innych bankach, tutaj te same informacje w uproszczonej formie.

2. Nie – konto będzie obciążone opłatami, jeśli nie spełnimy powyższych warunków. Jak będą wyglądać opłaty za Konto Perfekcyjne w Getin Bank? Miesięczny kosz prowadzenia konta będzie wynosił 9,99zł.

Czyli dla aktywnych klientów Konto Perfekcyjne z prezentem będzie zupełnie bezpłatne. Oprócz upominku, o którym poniżej, otrzymamy od banku darmowy, bogaty pakiet usług. W wielu innych bankach musielibyśmy za nie zapłacić nie otrzymując kompletnie nic w zamian.

Tutaj znajdziesz szczegóły oferty promocyjnej Getin Banku oraz założysz Konto Perfekcyjne z nagrodą rzeczową.

Jak dostać prezent za założenie konta w Getin Banku?

Czy są jakieś warunki otrzymania upominku od banku za otwarcie konta osobistego? Szczegóły promocji (która nie ma daty końcowej) są tutaj. W skrócie, żeby otrzymać bonus od Getin Banku należy w trakcie składania wniosku o konto:

a) zadeklarować, że przez co najmniej 24 miesiące będziemy co miesiąc przelewać do banku środki z naszego wynagrodzenia za pracę, działalność gospodarczą, emeryturę czy rentę w minimalnej wysokości 1000zł (musi być to jednorazowy przelew),

b) wykonać co najmniej dwie transakcje kartą płatniczą do konta.

Wybór jednej z czterech dostępnych w Getin Banku nagród następuje po złożeniu wniosku, w trakcie rozmowy telefonicznej z pracownikiem infolinii. Odbiór nagrody jest możliwy po dokonaniu przez bank analizy spełnienia warunków.

Jakie prezenty daje Getin Bank za założenie Konta Perfekcyjnego?

Do wyboru mamy jedną z czterech nagród rzeczowych:

1. nawigacja samochodowa MIO Spirit 380 Poland

2. drukarka Canon PIXMA MP230

3. aparat fotograficzny Fujifilm AX500

4. odtwarzach MP3 Apple iPod Shuffle 2GB

Tutaj znajdziesz szczegóły oferty promocyjnej Getin Banku oraz założysz Konto Perfekcyjne z nagrodą rzeczową.

Tags: , , , ,