Prosto o pieniądzach - porady i opinie

Loteria w banku BPH dla nowych klientów za konto, kartę kredytową oraz kredyt

lut 14, 13 • banki, konto osobiste, kredyt konsumencki, kredyt konsumpcyjnyKomentowanie nie jest możliwe

Banki od pewnego czasu prześcigają się w zachęcaniu do siebie nowych klientów – w lutym 2013r. mBank płaci każdemu nowemu właścicielowi konta 60zł bez żadnych warunków i umożliwia zarobienie dodatkowych 540zł w premiach przez rok za używanie karty. W okresie promocyjnym oszczędności swoich klientów pomaga także budować Getin na nowym koncie Getin UP. Z kolei bank BPH zaprasza nowych i obecnych klientów do loterii, w której można wygrać naprawdę atrakcyjne nagrody – w puli jest prawie milion złotych.

Na czym polega loteria z nagrodami w banku BPH?

Bank BPH przyznaje klientom losy w zamian za korzystanie z jego usług. Co środę zaczynając od 6 lutego klienci będą mieli szansę wygrać 100zł za każdy los, a podczas głównego losowania szczęśliwcy staną się posiadaczami trzech nagród głównych o wartości 100 tysięcy złotych każda. Na dodatek bank bierze na siebie opłacenie podatku od wygranej – czyli zwycięzca inkasuje 100,000zł netto.

Jak wygrać duże pieniądze w banku BPH?

W konkursie banku BPH można wygrać duże pieniądze

W konkursie banku BPH można wygrać duże pieniądze

Losy przyznawane są za korzystanie z usług banku – ilość losów na osobę nie jest ograniczona, choć zależy od jasno określonych czynników. Każdy z nich może zamienić się najpierw w 100zł podczas cotygodniowych losowań (maksymalnie w tej fazie konkursu możemy wygrać jednak tylko 700zł), a później wszystkie staną do walki o nagrodę główną. To praktycznie nieprawdopodobne, ale sytuacja, w której jedna osoba wygrywa wszystkie trzy nagrody główne nie jest wykluczona. To oznacza, że jedna osoba może wygrać w loterii maksymalnie 300 700zł – trzy nagrody główne oraz 700zł w środowych losowaniach nagród pierwszego stopnia.

Za co otrzymamy losy?

Bank BPH podzielił na potrzeby loterii swoją ofertę na trzy segmenty – konto osobiste z kartą płatniczą, karta kredytowa oraz kredyt gotówkowy. Za skorzystanie z każdego z tych produktów możemy otrzymać dodatkową szansę w walce o wygraną 100 tysięcy złotych.

Czy za konto bieżące w BPH, kartę kredytową oraz kredyt otrzymamy taką samą ilość lostów?

Nie – bank inaczej traktuje konto osobiste (tylko jeden los dla klienta), a inaczej kartę kredytową oraz kredyt gotówkowy (ilość losów zależy od wielkości kredytu).

Tutaj formularz kontaktowy dla osób zainteresowanych rachunkiem w BPH oraz kredytem gotówkowym powiązanymi z loterią.

Jakie są warunki otrzymania losu? Najważniejsze warunki to złożenie wniosków pomiędzy 28 stycznia oraz 26 kwietnia – tylko te umowy będą brały udział w losowaniach. Jeden los bierze udział w jednym losowaniu tygodniowym oraz w losowaniu głównym.

W przypadku konta bankowego w BPH warunkiem jest jego założenie oraz nie zamykanie do dnia losowania głównego, a także aktywowania karty płatniczej oraz użycie jej w transakcjach bezgotówkowych na sumę co najmniej 300zł w pierwszym miesiącu od podpisania umowy. Płatności na taką samą kwotę musimy wykonać w kolejnych dwóch miesiącach.

Możemy założyć jedno z kilku rachunków bieżących z oferty banku BPH. Dla wszystkich szukających oszczędności najlepsze będzie konto Lubie To!, które jest zwolnione z opłat za wszystkie podstawowe operacje.

Tutaj więcej informacji o tym, jak założyć konto w BPH i wziąć udział w loterii bankowej.

Czy warto założyć konto w BPH w 2013 i wziąć udział w loterii?

Czy warto założyć konto w BPH w 2013 i wziąć udział w loterii?

Jeśli chodzi o kartę kredytową w BPH możemy otrzymać trzy losy w loterii. Jeden za jej aktywowanie i wykonanie jeden transakcji w pierwszym miesiącu od podpisania umowy oraz transakcji na co najmniej 300zł w drugim i trzecim miesiącu. Innymi słowy – musimy jej aktywnie używać. Dodatkową szansę lub dwie otrzymamy, jeśli zdecydujemy się na ubezpieczenie od trudności w spłacie kredytu w jednej z dwóch opcji. Jeśli chcemy zachować losy do losowania głównego, nie możemy zrezygnować czy odstąpić od umowy o kartę oraz ubezpieczenie.

Ostatni typ usługi, który daje nam szansę na wygranie dużych pieniędzy, to kredyt gotówkowy. Tutaj ilość losów zależy od wartości kredytu – jedna szansa jest przyznawana przez bank BPH za każde 5 tys. netto kredytu (po odjęciu prowizji i kwoty ubezpieczenia). Dodatkowy los lub dwa możemy otrzymać za jeden z dwóch pakietów ubezpieczeniowych. Czyli w praktyce najważniejszym ograniczeniem ilości losów jest kwota kredytu. Jeśli ktoś naprawdę potrzebuje pożyczki na cele konsumpcyjne i odpowiadają mu warunki kredytu w BPH, może przy okazji podwyższyć swoje szanse na wygraną w loterii.

Tutaj uzyskamy więcej informacji o kredycie gotówkowym w banku BPH oraz losach w loterii. Tutaj szczegółowe zasady konkursu o 100 tysięcy złotych.

Tags: , , , , ,