Prosto o pieniądzach - porady i opinie

Pożyczka Mini Ratka w PKO BP na rozliczenie PIT 2012

Pożyczkę gotówkową na zeznanie podatkowe PIT za 2012r. w banku PKO BP reklamują Szymon Majewski, Sierotka Marysia oraz siedmiu krasnoludków. Promocyjna oferta dla nowych klientów będzie obowiązywać do 31 maja 2013 roku. Jakie są jej zasady? Ile można pożyczyć w PKO BP na zeznanie podatkowe za 2012? Czy łatwo dostać tą pożyczkę gotówkową? Jakie jest oprocentowanie i ile czeka się na pieniądze?

Pożyczka Mini Ratka w PKO BP bez zaświadczeń o dochodach

Pożyczka na rozliczenie PIT 2012 w PKO BP - Mini Ratka

Pożyczka na rozliczenie PIT 2012 w PKO BP – Mini Ratka

Bank PKO BP zdecydował się na uproszczenie procedury kredytowej na pożyczkach gotówkowych dla nowych klientów. Wnioski o pożyczkę Mini Ratka będą rozpatrywane w oparciu o zeznanie podatkowe PIT klienta za poprzedni rok (2012). To oznacza, że można pożyczyć pieniądze w PKO BP bez zaświadczeń o dochodach.

Jeśli mamy już rozliczone podatki za poprzedni rok, możemy w każdej placówce PKO PB lub przez internet złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową Mini Ratka. Oferta dotyczy rozliczeń PIT-11, PIT-40 oraz PIT-40A.

Tutaj więcej informacji o pożyczce gotówkowej Mini Ratka na PIT 2012 w PKO BP oraz internetowy wniosek o udzielenie pożyczki.

Jak szybko otrzymamy pieniądze z pożyczki Mini Ratka?

Dzięki uproszczonej procedurze bank może podjąć decyzję nawet w kilka minut od złożenia wniosku. To oznacza, że bardzo szybko otrzymamy informację zwrotną od pracownika banku, czy PKO BP wypłaci nam pieniądze, czy nie. Taka wstępna decyzja kredytowa może nastąpić nawet w 5 minut od przekazania do banku naszego rozliczenia PIT za 2012r oraz złożenia wniosku o pożyczkę gotówkową Mini Ratka.

Ile można najwięcej pożyczyć w PKO BP oraz kiedy dostaniemy pieniądze?

Jeśli chodzi o tą wersję pożyczki Mini Ratka w PKO BP, jej górny limit wynosi 30 tysięcy złotych. Tyle możemy maksymalnie pożyczyć na rozliczenie podatkowe PIT za 2012r.

Szybkość wypłaty gotówki zależy od tego, kiedy złożymy wniosek oraz innych czynników, ale bank zapewnia, że pieniądze otrzymać możemy nawet tego samego dnia. Gotówka będzie na nas czekać w placówce, w której złożyliśmy wniosek oraz okazaliśmy zeznanie podatkowe za 2012, lub zostanie przelana na nasze konto bankowe.

Czyli w optymistycznym scenariuszu możemy w jeden dzień przejść całą procedurę kredytową oraz otrzymać pieniądze z pożyczki gotówkowej Mini Ratka w PKO BP

Tutaj więcej informacji o pożyczce gotówkowej Mini Ratka na PIT 2012 w PKO BP oraz internetowy wniosek o udzielenie pożyczki.

Jakie jest oprocentowanie pożyczki na PIT w PKO BP?

Promocyjne oprocentowanie pożyczki Mini Ratka wynosi nominalnie 11,99% w skali roku – dotyczy to pożyczki zabezpieczonej ubezpieczeniem na okres min. 60 miesięcy. Oznacza to, że oprócz odsetek od pożyczonych pieniędzy będziemy musieli również zapłacić składkę ubezpieczeniową. Trzecim ważnym kosztem, o którym nie wolno zapominać, jest jednorazowa prowizja za udzielenie pożyczki.

Szczegóły oferty mogą się różnić w zależności od naszej zdolności kredytowej, okresu oraz kwoty pożyczki, a także tego, czy jesteśmy już klientami PKO BP, czy nie.

Tutaj więcej informacji o pożyczce gotówkowej Mini Ratka na PIT 2012 w PKO BP oraz internetowy wniosek o udzielenie pożyczki.

Co jeszcze warto wiedzieć o pożyczce na zeznanie PIT 2012 w PKO PB (Mini Ratka)?

Bank PKO BP pozwala na odroczenie w czasie pierwszej raty kredytu (tzw. karencja), dzięki czemu mamy więcej czasu na zorganizowanie gotówki do spłaty pożyczki. Na dodatek w trakcie spłacania pożyczki klient ma prawo to tzw. wakacji kredytowych, czyli zawieszenia spłaty trzech rat pożyczki.

Pożyczka Mini Ratka może być przeznaczona na dowolny cel – to typowy kredyt konsumpcyjny. Można go również użyć do spłaty innych zobowiązań. Spełnia wtedy rolę kredytu konsolidacyjnego.

Czy trzeba mieć konto bankowe w PKO BP, żeby wziąć pożyczę Mini Ratka. Nie – nie jest to konieczne.

Ile mamy czasu na spłatę rat? Spłatę pożyczki możemy rozłożyć nawet na 120 miesięcy (10 lat) – dotyczy to kredytów konsolidacyjnych. Normalne pożyczki gotówkowe można spłacać przez 90 miesięcy. Osoby w wieku powyżej 65 roku życia mogą wziąć kredyt na 60 miesięcy. Mini Ratka jest spłacana w ratach równych.

Tutaj więcej informacji o pożyczce gotówkowej Mini Ratka na PIT 2012 w PKO BP oraz internetowy wniosek o udzielenie pożyczki.

Tutaj więcej o Kredycie Bez Odsetek w Raiffeisen Polbank, szybkiej pożyczce w ING, gwarancji najniższej raty w Alior Banku oraz Millennium Banku.

Tutaj szczegółowe porównanie pożyczek gotówkowych w kilkunastu polskich bankach.

Tags: , , , , , , ,