Prosto o pieniądzach - porady i opinie

Pożyczka Superszybka w banku ING – wystarczy jedna wizyta

lut 26, 13 • banki, kredyt konsumencki, kredyt konsumpcyjny, szybka pożyczkaKomentowanie nie jest możliwe

Twarzami dwóch znanych aktorów, Marcina Perkucia i Marka Kondrata, bank ING reklamuje najnowszą wersję kredytu gotówkowego. Klienci mogą pożyczyć od banku od 5 do 15 tysięcy złotych, a ING deklaruje się skrócić całą procedurę do jednej wizyty w oddziale, jeśli dyzponujemy odpowiednimi dokumentami.

Jakie są inne warunki Pożyczki Superszybkiej w ING? Jakie są opłaty i koszty wzięcia kredytu gotówkowego w tym banku. Czy warto skorzystać z oferty reklamowanej przez Marka Kondrata oraz Marcina Perkucia? Jak ją wziąć?

Dla kogo jest Pożyczka Szybka w ING?

Pożyczka Superszybka w banku ING w 2013

Pożyczka Superszybka w banku ING w 2013

Pożyczka Superszybka w banku ING to oferta dla nowych klientów – stąd konieczność wizyty w oddziale, przedstawienia dokumentów oraz ograniczenie maksymalnej kwoty kredytu do 15 tysięcy złotych.

Dla obecnych klientów banku ING proponuje nawet do 60 tysięcy złotych pożyczki gotówkowej bez wychodzenia z domu – wniosek składamy przez naszą bankowość internetową, a po decyzji ze strony banku pieniądze otrzymamy bezpośrednio na konto.

Jeśli jesteś nowym klientem banku – tutaj znajdziesz formularz kontaktowy, żeby umówić się na spotkanie w oddziale banku.

Pożyczka gotówkowa w ING – opłaty, oprocentowanie, warunki

Pożyczkę Superszybką możemy wziąć na 84 miesiące, czyli na siedem lat, chociaż możliwe są również krótsze okresy kredytowania. Bank ING nie pobiera żadnej prowizji za udzielenie kredytu, ale oprócz odsetek musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami – chodzi o ubezpieczenie spłaty pożyczki, np. na wypadek choroby czy utraty pracy.

Oprocentowanie może się różnic w zależności od oferty – na stronie internetowej banku znajdziemy następujący przykład reprezentajcyjny (podaje on całkowite koszty oraz rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, a nie oprocentowanie nominalne):

„Dla reprezentatywnego przykładu pożyczki pieniężnej „Pożyczka Superszybka” RRSO na dzień 24.02.2013 r. wynosi 21,21%. Do obliczenia RRSO przyjęto: całkowitą kwotę pożyczki 8339 zł, umowę zawartą 24.02.2013 r. na okres 40 miesięcznych rat (39 rat równych w wys. 261,94 zł oraz ostatnia 40 rata wyrównawcza w wys. 262,16 zł), płatnych każdego 24. dnia miesiąca, oprocentowanie stałe 14,00% w stosunku rocznym.

Całkowity koszt kredytu w wys. 3039,62 zł obejmuje: odsetki 2138,82 zł, prowizję za udzielenie pożyczki – 0 zł oraz miesięczną opłatę z tytułu przystąpienia do Programu Ubezpieczeniowego Bezpieczna Pożyczka Silver/Bezpieczna Pożyczka Gold w wys. 22,52 zł (łącznie 900,80 zł w całym okresie kredytowania) zgodnie z obowiązującą na dzień podpisania umowy Tabelą Opłat i Prowizji. Całkowita kwota do zapłaty 11 378,62 zł. Superszybka pożyczka dostępna w czasie 1 wizyty, pod warunkiem, że klient będzie posiadał dokument tożsamości i dokument potwierdzający dochody oraz, że nie będzie konieczna dodatkowa analiza kredytowa”.

Opłaty, oprocentowanie, koszty - Pożyczka Superszybka w ING Banku

Opłaty, oprocentowanie, koszty – Pożyczka Superszybka w ING Banku

Czy to dobra oferta? Warto porównać ją z innymi ofertami kredytów gotówkowych (tutaj duże zestawienie) oraz niektórymi ofertami promocyjnymi (np. Kredyt Bez Odsetek w Raiffeisen Polbank).

Tutaj formularz kontaktowy, za pomocą którego umówimy się z doradcą w banku ING w sprawie pożyczki.

Jakie dokumenty trzeba mieć przy sobie, żeby dostać Pożyczkę Superszybką w ING?

Bank ING deklaruje rozpatrzenie naszego wniosku o pożyczkę gotówkową podczas jednej wizyty, ale uzależnia to od przedstawienia w jej trakcie dwóch dokumentów: chodzi o dowód osobisty oraz dokument poświadczający nasze źródło dochodów. Może być to wyciąg z konta w innym banku, zaświadczenie o dochodach od pracodawcy czy też odpowiedni formularz PIT.

Tutaj inne oferty pożyczek gotówkowych w bankach w 2013. Tutaj formularz kontaktowy, dzięku któremu umówimy się na wizytę w banku ING w sprawie Pożyczki Superszybkiej.

Tags: , , , ,