Prosto o pieniądzach - porady i opinie

Pożyczka w banku Millennium – jak działa gwarancja najniższego oprocentowania?

lut 28, 13 • banki, kredyt konsumpcyjny, szybka pożyczkaKomentowanie nie jest możliwe

Millennium to drugi obok Aliora bank, który ma w swojej ofercie gwarancję najniższego oprocentowania dla pożyczek gotówkowych. Jeśli weźmiemy w banku Miellennium pożyczkę gotówkową lub niezabezpieczony kredyt, otrzymujemy miesięczną gwarancję najniższego oprocentowania – to oznacza, że jeśli w tym czasie znajdziemy w innym banku tańszą ofertę – Millennium odda nam różnicę z już zapłaconych odsetek oraz obniży oprocentowanie na dalszy okres obowiązywania pożyczki.

To bardzo podobna procedura do tej, którą swoim klientom proponuje Alior Bank w swojej gwarancji najniższej raty pożyczki.

Jak działa gwarancja najniższego oprocentowania w Millennium?

Pożyczka gotówkowa w banku Milenium - gwarancja najniższego oprocentowania

Pożyczka gotówkowa w banku Milenium – gwarancja najniższego oprocentowania

Gwarancja dotyczy niezabezpieczonych pożyczek gotówkowych. Nie dotyczy długu na karcie kredytowej, kredytów z zabezpieczeniem (np. pożyczek hipotecznych), pożyczek ratalnych czy też limitu zadłużenia w koncie osobistym banku Millennium.

Obowiązuje ona przez 30 dni kalendarzowych – mamy tyle czasu, żeby znaleźć lepszą ofertę i przedstawić ją w oddziale banku Millennium, gdzie wzięliśmy kredyt. Bank zwróci nam nadpłacone odsetki oraz obniży oprocentowanie.

Tutaj formularz kontaktowy, za pomocą którego skontaktujesz się z bankiem Millennium w sprawie pożyczki z gwarancją najniższego oprocentowania.

Jakie są warunki tej gwarancji?

- musimy złożyć wniosek kredytowy w Millennium, otrzymać pozytywną opinię oraz zawrzeć umowę o pożyczkę gotówkową – w tym momencie jesteśmy objęci gwarancją najniższego oprocentowania,

- jeśli w przeciągu 30 dni znajdziemy w innym banku tańszą ofertę, Millennium gwarantuje zwrot nadpłaty odsetek oraz obniżenie ich na resztę trwania umowy

- nie wystarczy jednak ulotka innego banku czy materiały promocyjne – musimy przedstawić w banku oficjalny dokument potwierdzający, że inny bank pożyczy nam taką samą kwotę, na taki sam okres kredytowania, ale taniej. W grę wchodzą dwa dokumenty – formularz informacyjny zgodny z ustawą o kredycie konsumenckim lub umowa kredytowa. W ten sposób oficjalnie potwierdzamy, że gdzie indziej jest taniej.

- wtedy bank Millennium zwraca nam różnicę w już zapłaconych odsetkach i obniża oprocentowanie nominalne na pozostały okres umowy tak, żeby było jeszcze niższe niż u konkurencji

Tutaj szczegóły gwarancji najniższego oprocentowania pożyczki w banku Millennium. Tutaj formularz kontaktowy – doradca oddzwoni i umówi nas na spotkanie w oddziale.

Oprocentowanie pożyczek gotówkowych w banku Millennium?

Jakie jest w tej chwili oprocentowanie oraz inne koszty i opłaty związane z pożyczką gotówkową w banku Millennium? Zależy ono od dwóch czynników:

- naszej zdolności kredytowej, która może się znacząco różnić z powodu różnic w zarobkach oraz historii kredytowej,
- naszego stażu jako klient w banku Millennium (może wynosić nawet niecałe 9%)

Minimalna kwota pożyczki to w tej chwili 1000zł. Jak długo można ją spłacać? Nawet do 84 miesięcy, a bank daje na wybór, jeśli chodzi ustalenie dnia spłaty długu.

Tutaj więcej informacji o oprocentowaniu, opłatach i kosztach. Tutaj formularz kontaktowy, żeby umówić się na spotkanie w sprawie pożyczki z gwarancją najniższej raty w oddziale Millennium.

Tutaj więcej ofert pożyczek gotówkowych i innych kredytów w różnych bankach.

Tags: , , , ,