Prosto o pieniądzach - porady i opinie

Promocja 700zł w premiach w BZWBK na Konto Godne Polecenia – zasady, jak je zdobyć

Banki od pewnego czasu prześcigają się w przyciąganiu do siebie nowych klientów promocjami. Wypłacają wysokie premie za założenie konta oraz aktywność. Od kilku miesięcy do 600zł w premiach mogą zarobić nowi klienci mBanku, duże premie wypłacają również banki BGŻ i Credit Agricole, a zwrot wydatków kartą dostaniemy m.in. w Meritum Banku, Alior Banku oraz Millennium.

Do tego dochodzi teraz bank BZWBK (niedawno przejął Kredyt Bank), w którym nowi klienci mogą zarobić nawet 700zł w promocji Konto Godne Polecenia. Jakie są jej zasady? Jak zdobyć 700zł w promocji BZWBK, którą reklamuje Chuck Norris oraz Izabela Kuna?

700zł w BZWBK za Konto Godne Polecenia – co trzeba zrobić?

Konto Godne Polecenia w BZWBK - 700zł dla nowych klientów

Konto Godne Polecenia w BZWBK – 700zł dla nowych klientów

Na czym polega promocja 700zł w BZWBK? Jest skierowana do nowych klientów banku, który założą rachunek Konto Godne Polecenia (wraz z kartą płatniczą oraz dostępem do bankowości elektronicznej) w okresie 15 marca – 10 maja 2013 roku.

Bank BZWBK będzie wypłacał klientom, którzy przystąpią do promocji nagrodę 50zł przez kolejne 10 miesięcy (czyli razem 500zł), jeśli spełnią trzy warunki:

  • zapewni w danym miesiącu wpływ na Konto Godne Polecenia w BZWBK w wysokości 1000zł pochodzący z wynagrodzenia za pracę, renty, emerytury, itp.
  • wykona transakcje bezgotówkowe kartą płatniczą lub naklejką zbliżeniową do Konta Godnego Polecenia na kwotę minimum 300zł miesięcznie,
  • wykona w danym miesiącu co najmniej trzy przelewy za pomocą bankowości elektronicznej BZWBK24 z Konta Godnego Polecenia

Pierwszym miesiącem, w którym możemy uzyskać bonus 50zł jest miesiąc następujący po miesiącu, w którym zawarliśmy z bankiem BZWBK umowę o nowe konto.

Nagroda może być wypłacana tylko raz w miesiącu, przez 10 kolejnych miesięcy. Na rachunku posiadacza Konta Godnego Polecenia w BZWBK 50zł pojawi się do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnił trzy warunki.

Czyli – jeśli w maju 2013 spełnimy wszystkie warunki uprawniające nas do otrzymania nagrody 50zł od BZWBK, pieniądze pojawią się na koncie najpóźniej do końca czerwca 2013.

To 500zł, a jak dostać 700zł od BZWBK?

Pozostałe 200zł możemy otrzymać od banku, jeśli spełnimy dwa następujące warunki:

  • przez 10 miesięcy spełnialiśmy warunki miesięcznych bonusów (czyli przelew wynagrodzenia min. 1000zł, wydatki bezgotówkowe kartą min. 300zł oraz min. trzy przelewy z konta BZWBK24),
  • w tym okresie wykonamy co najmniej jedno polecenie zapłaty w bankowości elektronicznej BZWBK24 (polecenie zapłaty to automatyczne zlecenie, którym możemy regulować powtarzające się, ale zmienne rachunki, np. za wodę czy telefon)

Dodatkowe 200zł zostanie wypłacone właścicielom Konta Godnego Polecenia do końca marca, kwietnia lub maja 2014 w zależności od tego, kiedy założyli rachunek w BZWBK i przystąpili do promocji.

Czy warto założyć Konto Godne Polecenia w BZWBK?

Czy warto założyć Konto Godne Polecenia BZWBK i jak zdobyć 700zł premii?

Czy warto założyć Konto Godne Polecenia BZWBK i jak zdobyć 700zł premii?

Premia 700zł to łakomy kąsek dla wszystkich, którzy lubią promocje bankowe. To naprawdę przyjemny bonus, który otrzymujemy bez specjalnego wysiłku, jeśli będziemy korzystać z konta w BZWBK w sposób opisany w regulaminie. A jakie są najważniejsze cechy tego rachunku? Czy Konto Godne Polecenia jest naprawdę godne polecenia?

Jeśli chodzi o opłaty, a to zazwyczaj najważniejsze kryterium wyboru, nic nie zapłacimy za prowadzenie konta. Darmowe są również normalne przelewy internetowe, zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty (tą ostatnią transakcję będziemy musieli zlecić chociaż raz, jeśli chcemy otrzymać 200 z 700zł możliwego bonusu dla właścicieli Konta Godnego Polecenia).

Co jeszcze? Nie ma miesięcznej opłaty za korzystanie z karty do Konta Godnego Polecenia, ale uważajmy na opłatę 30zł za wydanie karty w trybie ekspresowym – warto jej uniknąć. Bez opłat wypłacimy gotówkę w bankomatach BZWBK, Kredyt Banku oraz PKOBP. Kompletna taryfa opłat i prowizji znajduje się tutaj.

Czy warto skorzystać z promocji 700zł na Konto Godne Polecenia w BZWBK?

Nagrody są całkiem atrakcyjne – 700zł premii od banku za normalne używanie konta to bardzo przyjemny bonus, szczególnie że Konto Godne Polecenia nie jest obarczone regularnymi opłatami i nie powinno nas kosztować praktycznie nic, jeśli będziemy używać wyłącznie podstawowych usług banku BZWBK.

Czy bank nie podniesie potem opłat? A niech sobie podnosi – przecież możemy zamknąć Konto Godne Polecenia w przyszłości, jeśli warunki zaproponowane przez BZWBK będą nieatrakcyjne, a do tego czasu cieszyć się premiami.

Dla kogo jest ta oferta? Na pewno dla wszystkich, którzy akurat przymierzają się do zmiany banku – dlaczego nie skorzystać z hojności BZWBK w stosunku do nowych klientów. Jest to również łakomy kąsek dla wszystkich poszukiwaczy promocji bankowych, którzy nie mają problemu z zakładaniem konta tylko po to, żeby uzyskać korzyści związane z krótkoterminową promocją.

Tutaj kompleksowe porównanie najlepszych kont bankowych w 2013, tutaj zestawienie oferty banków w uproszczonej formie.

Tags: , , , , ,