Prosto o pieniądzach - porady i opinie

Szybka pożyczka gotówkowa w banku BGŻ – oprocentowanie, opłaty, warunki

mar 9, 13 • banki, BGŻ, kredyt konsumencki, kredyt konsumpcyjny, szybka pożyczkaKomentowanie nie jest możliwe

Jakie są warunki pożyczki gotówkowej na dowolny cel w banku BGŻ? Niedawno wygrała ona w rankingu Comperia.pl na pożyczkę z najniższą ratą na kwotę 15 tysięcy złotych oraz okres kredytowania 15 miesięcy. Jakie jest oprocentowanie oraz opłaty związane z pożyczką w BGŻ w 2013r. Czy musimy zapłacić za ubezpieczenie? Jakie są inne warunki tej oferty?

Pożyczka w BGŻ – oprocentowanie 2013

Od 7 marca 2013 obowiązuje w BGŻ nowa tabela oprocentowania dla kredytów konsumpcyjnych. Dzięki niskim stopom procentowym banki mogą zaproponować klientom niższe oprocentowanie pożyczek niż jeszcze kilka miesięcy temu. Jak wygląda oferta BGŻ pod tym względem?

Oprocentowanie nominalne pożyczek gotówkowych w BGŻ jest stałe i wynosi:

a) dla kredytów z zabezpieczeniem w postaci ubezpieczenia: 15 – 19% w skali roku,

b) bez zabezpieczenia, dla osób z odpowiednią zdolnością kredytową: 18 – 19% w skali roku,

Na niższe oprocentowanie pożyczki w BGŻ mogą liczyć stali klienci banku posiadający konto osobiste. Oprocentowanie jest niezmienne przez cały okres obowiązywania umowy – wysokość raty się nie zmieni. Tutaj pełna tabela oprocentowania.

Tutaj więcej szczegółów o ofercie banku – BGŻ umożliwia wykonanie symulacji kredytu przed skontaktowaniem się z pracownikiem banku. Sprawdź wysokość raty.  Tutaj porównanie pożyczek gotówkowych w 2013 różnych bankach.

Pożyczka w BGŻ – czy ubezpieczenie jest obowiązkowe?

Pożyczka gotówkowa w banku BGŻ - oprocentowanie, prowizje, warunki 2013

Pożyczka gotówkowa w banku BGŻ – oprocentowanie, prowizje, warunki 2013

Czy konieczne jest wykupienie ubezpieczenia w momencie zawierania umowy o pożyczkę gotówkową? Nie – bank BGŻ daje klientom wybór, ale brak ubezpieczenia może oznaczać wyższe oprocentowanie i raty do spłaty. Wszystko zależy tak naprawdę od oceny zdolności kredytowej, która jest podstawą decyzji banku.

Jeśli zdecydujemy się na pakiet ubezpieczeń, zostaniemy objęci ubezpieczeniem na życie, ubezpieczeniem od utraty pracy, ubezpieczeniem od czasowej niezdolności do pracy oraz ubezpieczeniem na wypadek śmierci w nieszczęśliwym wypadku.

Tutaj więcej szczegółów o ofercie banku – BGŻ umożliwia zaznaczenie naszych preferencji dotyczących ubezpieczenia już na etapie wykonywania symulacji kredytu przed skontaktowaniem się z pracownikiem banku. Sprawdź wysokość ratyTutaj porównanie pożyczek gotówkowych w 2013 różnych bankach.

Pożyczka gotówkowa w banku BGŻ – kiedy decyzja, jakie dokumenty, prowizje

Jakie dokumenty są potrzebne, żeby ubiegać się o szybką pożyczkę w BGŻ w 2013r.? Bank stawia na minimum formalności – wystarczy zaświadczenie od dochodach lub historia rachunku w innym banku za ostatnie 6 miesięcy. Informacje zawarte w tych dokumentach są podstawą do oceny zdolności kredytowej oraz wydania decyzji o przyznaniu pożyczki przez BGŻ.

Ile czeka się na decyzję? W materiałach informacyjnych banku pojawia się informacja o decyzji podejmowanej od ręki. W praktyce może być różnie – wiele zależy od jakości naszych dochodów i tego, jak bank oceni naszą zdolność kredytową.

Jaka jest maksymalna kwota pożyczki gotówkowej w BGŻ? Górny limit wynosi 15 tysięcy złotych. Możemy taką kwotę pożyczyć na okres do 60 miesięcy. Oczywiście możemy zmniejszać dowolnie obie wartości i dostosować wysokość raty do naszych możliwości finansowych w nadchodzących miesiącach.

Czy są jakieś prowizje za udzielenie pożyczki w BGŻ i czy muszę zakładać płatne konto bankowe? Oferta może się różnić w zależności od naszej zdolności kredytowej – ostateczną wersję otrzymamy od naszego doradcy w banku BGŻ. Ale możliwe jest osiągnięcie prowizji od udzielenia pożyczki w BGŻ na poziomie 0zł. Konto bankowe zakładane do obsługi kredytu jest darmowe przez cału okres obowiązywania umowy.

Tutaj więcej szczegółów o pożyczce gotówkowej w banku BGŻ – sprawdź wysokość raty i umów się z doradcą w sprawie kredytuTutaj porównanie pożyczek gotówkowych w 2013 różnych bankach.

Tags: , , , ,