Prosto o pieniądzach - porady i opinie

W których bankach można zarobić na polecaniu usług bankowych znajomym i rodzinie?

mar 15, 13 • Alior Bank, Alior Sync, banki, konto osobiste, mBank, Meritum Bank, program rekomendacyjny banku, różneKomentowanie nie jest możliwe

 Najprostszy sposób zarabiania w bankach to deponowanie oszczędności na lokatach oraz kontach oszczędnościowych. Kilka banków ma w ofercie konta osobiste, które zwracają część wydatków kartą (np. Alior Sync, Millennium) lub wypłacają premię za inny typ aktywności (np. BGŻ). Czy da się jeszcze jakoś zarobić na byciu klientem banku?

Tak – coraz więcej banków udostępnia swoim klientom programy rekomendacyjne. Na czym to polega? Możemy polecać znajomym i rodzinie produkty banku (głównie konta) i bank zapłaci nam za każdy aktywy rachunek założony z naszego polecenia.

W których bankach można zarobić na polecaniu usług bankowych znajomym i rodzinie? Ile można w ten sposób zarobić? Jak to działa? Jak zacząć w ten sposób zarabiać?

Które banki pozwalają zarabiać na poleceniach?

1. Meritum Bank

Meritum Bank płaci 70zł za polecenie konta

Meritum Bank płaci 70zł za polecenie konta

Niedawno program rekomendacyjny dla obecnych klientów wprowadził Meritum Bank. Każdy właściciel konta w tym banku może przystąpić do programu i zacząć polecać rachunek bieżący w Meritum. Za każdy otwarty z naszego polecenia rachunek otrzymamy od banku 70zł.

Na szczęście Meritum Bank ma bardzo konkurencyjną ofertę w stosunku do innych banków i rosnącą liczbę placówek w całej Polsce. Po stronie polecającego są mocne argumenty. Jakie?

Konto Zarabiające w Meritum Bank to rachunek osobisty z nowoczesnym dostępem do konta przez internet oraz kartą płatniczą, z której możemy otrzymać 1% zwrotu wydatków, jeśli spełnimy warunki promocji. Konto jest prowadzone za darmo, bez prowizji wypłacamy gotówkę z wszystkich bankomatów w kraju, a z opłaty za kartę płatniczą jesteśmy zwolnieni po wydaniu nią 200zł w miesiącu.

Drugi sztandarowy produkt Meritum Banku to konto oszczędnościowe z jednym z najwyższych oprocentowań na rynku. Cała oferta depozytowa banku, szczególnie lokaty dla nowych klientów, jest bardzo konkurencyjna.

Jednym słowem: jest co polecać. Na dodatek Meritum Bank nagradza swoich najbardziej aktywnych ambasadorów dodatkowymi nagrodami (np. czytnikami e-booków, tabletami). Za każde otwarte z polecenia konto płaci 70zł. Żeby przystąpić do programu trzeba być klientem banku.

Meritum Bank - program rekomendacyjny i nagrody

Meritum Bank – program rekomendacyjny i nagrody

Tutaj szczegółowe informacje o koncie oszczędnościowym Meritum Banku. Po jego założeniu (razem z kontem osobistym) możemy zarejestrować się do programu rekomendacyjnego i zacząć zarabiać na poleceniach.

2. Alior Sync

Nie dosyć, że w Alior Sync można sporo oszczędzić na zwrocie 5% wydatków w internecie (maksymalny limit cashback jest naprawdę imponujący), bank udostępnia klientom program rekomendacyjny. Jest on zintegrowany z naszym kontem, więc jeszcze łatwiej możemy zacząć zarabiać na poleceniach.

Alior Sync płaci 50zł za każde konto otworzone z naszego polecenia. Czy jest co polecać? Po raz kolejny tak – konto internetowe Sync to nowoczesny rachunek bankowy z kilkoma atrakcyjnymi udogodnieniami.

Na poleceniu konta Alior Sync koledze można zarobić 50zł

Na poleceniu konta Alior Sync koledze można zarobić 50zł

Jedno z nich to zwrot aż 5% wydatków w internecie wykonanych przez usługę Płacę z Alior Sync (ma ją większość sklepów internetowych) lub za pomocą jednej z kart kredytowych. Konto jest prowadzone bezpłatnie – bez żadnych warunków. Darmowa jest karta do konta oraz wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce.

Żeby zacząć zarabiać na poleceniach konta w Alior Sync, trzeba zostać klientem banku. Tutaj szczegóły oferty Alior Sync oraz wniosek o założenie konta – możemy je otworzyć w kilka minut bez wychodzenia z domu.

3. mBank

Trzeci bank, który w prosty sposób pozwala zarabiać na poleceniach swoich usług rodzinie oraz znajomym to mBank. Za każde konto osobiste założone z naszego polecenia bank wypłaci nam 50zł, o 80zł więcej (czyli 130zł) otrzymamy, jeśli ktoś założyć rachunek firmowy w mBanku podając nas jako osobę polecającą.

W programie rekomendacyjnym mBanku można również zarabiać na innych usługach banku, nie tylko kontach. Niektóre premie są naprawdę wysokie – na przykład 200zł otrzymamy za polecenie kredytu odnawialnego lub gotówkowego. Oczywiście premie są wypłacane tylko wtedy, gdy nowy klient podpisze umowę i skorzysta z usług. Tutaj regulamin.

Jak zarobić na koncie w banku - program rekomendacyjny mBanku

Jak zarobić na koncie w banku – program rekomendacyjny mBanku

Czy konto internetowe w mBanku jest godne polecenia? Jak najbardziej – to wszechstronny rachunek bieżący, za którego prowadzenie nic nie płacimy. Jedyna opłata (2zł miesięcznie za kartę) jest do uniknięcia, jeśli wydamy nią 100zł w transakcjach bezgotówkowych w danym miesiącu. Za wypłaty gotówki z bankomatów BZWBK, Euronet oraz Cash4You nie zapłacimy prowizji.

Z konta w mBanku mamy dostęp do tanich ubezpieczeń samochodu, funduszy inwestycyjnych oraz lokat.

Do tego mBank potrafi zakończyć naprawdę atrakcyjnymi promocjami – na koncie z premią płaci nowym klientom 60zł za założenie konta, a za aktywne korzystanie z karty płatniczej wypłaci kolejne 540zł. Oferta jest ważna do 31 marca, ale może zostać przedłużona – tutaj szczegóły.

Dlatego polecanie produktów mBanku nie powinno być trudne. Pierwszy krok to zostanie klientem banku i zarejestrowanie się w programie rekomendacyjnym Polecam mBank.

Tutaj więcej informacji o tym, jak założyć konto internetowe w mBanku.

4. Alior Bank

Alior Bank to starszy brat Alior Sync – oba banki są częścią tej samej grupy kapitałowej i można w nich znaleźć podobne rozwiązania, w tym program rekomendacyjny.

Polecaj Alior Bank i zarabiaj duże pieniądze

Polecaj Alior Bank i zarabiaj duże pieniądze

Alior Bank udostępnia klientom, którzy chcą zarobić na poleceniach praktycznie całą paletę produktów – od konta osobistego (50zł za każde otwarte konto), poprzez różnego rodzaju pożyczki i kredyty (0,8% od wypłaconej kwoty pożyczki gotówkowej lub kredytu hipotecznego). Za pomoc w pozyskaniu klienta, który weźmie w Alior Banku kredyt hipoteczny możemy zarobić 1000zł. Więcej w regulaminie programu.

Żeby zacząć zarabiać na poleceniach w Alior Banku trzeba zostać jego klientem – tutaj więcej informacji o koncie osobistym w Alior Banku. Tutaj możesz założyć rachunek, żeby zacząć zarabiać na poleceniach.

Zarabianie na poleceniach oferty banków – czy warto

Banki dostrzegły, że nie ma lepszej metody pozyskiwania nowych klientów niż za pomocą poleceń od obecnych klientów. To naturalna droga w wielu innych branżach – od niedawna również w branży finansowej.

Skoro takie firmy jak Meritum Bank, Alior Sync, mBank czy Alior Bank chcą nam zapłacić za naszą pomoc, dlaczego nie skorzystać z tej propozycji. Stawki premii za założenie konta czy wzięcie kredytu lub pożyczki z polecenia są naprawdę atrakcyjne – tak można dobrze dorobić bez dużego wysiłku.

Tym bardziej, że każdy z tych banków ma atrakcyjną, godną polecenia ofertę – tutaj więcej o koncie oszczędnościowym w Meritum Banku, tutaj o koncie internetowym w Alior Sync, o rachunku bieżącym w mBanku oraz koncie osobistym w Alior Banku. Wystarczy założyć konto i zacząć zarabiać na poleceniach.

Tags: , , , , ,