Prosto o pieniądzach - porady i opinie

Wyjątkowa promocja w mBanku – 60zł za założenie konta, do 600zł w bonusach!

sty 30, 13 • banki, konto osobisteKomentowanie nie jest możliwe

Takiej promocji dla klientów banków dawno nie było. Jeśli była kiedykolwiek. Za otwarcie darmowego konta internetowego mBank płaci nowym klientom gwarantowane 60zł (wypłacane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarta została umowa). Przez 12 miesięcy od zawarcia umowy bank będzie wypłacał nowym klientom atrakcyjne premie za płatności kartą. Razem można w ten sposób zarobić nawet 600zł przez rok promocji.

Oferta jest ważna do 15 kwietnia 2013, ale może zostać przedłużona – tutaj szczegóły. Promocja została zakończona 15 kwietnia 2013r.!!!

Kto może wziąć udział w promocji mBanku z premią 60zł za założenie konta?

W promocji mBanku w 2013 może do nas wrócić 600zł premii

W promocji mBanku w 2013 może do nas wrócić 600zł premii

Promocja jest skierowana do nowych klientów. To wyklucza wszystkich, którzy w dniu jej startu, czyli 23 stycznia, posiadali już rachunek w mBanku lub przed tą datą złożyli o niego wniosek.

Dyskwalifikuje to niestety obecnych klientów. Co ciekawe, mBank zaoferował objęcie promocyjnymi premiami za płatności kartą grupy 1000 starych klientów (decydowała kolejność zgłoszeń).

Promocja z bonusem 60zł za założenie konta w mBanku dotyczy osób fizycznych (nie firm). Nie obejmuje też kont prowadzonych wspólnie (np. z małżonkiem).

Warunkiem przystąpienia do promocji jest złożenie wniosku o otwarcie darmowego konta – możemy to zrobić za pomocą tej strony mBanku. Tutaj znajdziemy szczegóły tej wyjątkowej promocji dla nowych klientów.

Warto podkreślić, że eKONTO to konto darmowe dla aktywnych klientów (opłata 2zł miesięcznie za kartę znika po wydaniu nią 100zł, co w tej promocji nie powinno być wielkim problemem).

Ile można dostać premii od mBanku za założenie i używanie konta?

Maksymalnie dostaniemy od mBanku 600zł, ale jedynie 60zł jest gwarantowane (za otwarcie konta). Cała reszta jest uzależniona od wielkości płatności kartą bankową, która wydawana jest do konta w mBanku.

Premie można rozbić na trzy odrębne części:

1) gwarantowane 60zł za założenie konta w mBanku przez nowego klienta do 15 kwietnia 2013r. wypłacane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyliśmy eKonto. Czyli jeśli założymy nowe konto w mBanku 30 stycznia, bank powinien przelać nam 60zł premii do 15 lutego. Jeśli założy konto 2 lutego, pieniądze znajdą się na naszym koncie dopiero 15 marca.

2) premia za płatności kartą (max. 360zł) będzie naliczana począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyliśmy konto przez rok (czyli: zakładamy konto w lutym, od marca każda płatność kartą jest nagradzana i tak przez 12 miesięcy)

Ile wynosi premia za używanie karty bankowej mBanku? Będzie to 2zł za każdą płatność kartą, ale nie więcej niż 30zł miesięcznie. Płatność musi wynosić co najmniej 10zł, musi być to płatność bezgotówkowa wykonana kartą płatniczą wydaną do promocyjnego konta mBank. Nie będą brane pod uwagę transakcje anulowane.

Ważnym dodatkowym warunkiem wypłaty premii jest zasilenie konta w danym miesiącu kwotą 500zł (dla klientów poniżej 27 roku życia) oraz 1000zł (dla klientów powyżej 27 roku życia) – chodzi o zasilenie jednorazowe na taką minimalną kwotę. Czyli nie może być ona rozbita na dwa przelewy po 250zł czy 500zł.

W ten sposób mBank może więc wypłacić nowemu klientowi aż 360zł premii przez 12 miesięcy. Kiedy będzie wypłacana premia – co miesiąc, dla transakcji z bieżącego miesiąca w kolejnym (czyli: dla płatności z kwietnia otrzymamy bonus w maju, do 15 dnia miesiąca).

3) dodatkowy bonus za kolejne płatności kartą – maksymalnie 180zł rocznie

mBank dorzuci nam ponadto 50% premii za płatności, jeśli w danym miesiącu wydamy co najmniej 250zł (dla klientów do 27 roku życia) lub 500zł (dla klientów powyżej 27 roku życia). Maksymalnie może być to 180zł (50% z 360zł podstawowej premii za płatności).

Maksymalnie wszystkie bonusy mogą nam przynieść 600zł – tutaj możesz dołączyć do tej prmocji.

Warto dodać, że eKONTO jest pozbawione opłat (opłata 2zł miesięcznie za kartę znika po wydaniu nią 100zł, co w tej promocji nie powinno być wielkim problemem).

Tak wygląda od środka.

Czy warto założyć konto w mBanku za 600zł - takiej promocji jeszcze nie było!

Czy warto założyć konto w mBanku za 600zł – takiej promocji jeszcze nie było!

Jak otrzymać od mBanku maksymalną premię 600zł?

a) klienci poniżej 27 roku życia

Po założeniu konta (bonus 60zł) trzeba pamiętać o zasilaniu go co miesiąc kwotą co najmniej 500zł (jednorazowy przelew). Jeśli wykonamy 15 transakcji bezgotówkowych (np. płatność kartą w supermarkecie) w miesiącu o minimalnej wartości 10zł każda, otrzymamy bonus 30zł i tak przez 12 miesięcy (razem 360zł). Do tego pilnujmy, żeby łączna wartość płatności kartą w każdym miesiącu wyniosła co najmniej 250zł – nasze konto powiększa się o 15zł co miesiąc (180zł po 12 miesiącach). Łącznie zyskujemy 600zł w promocji mBanku dla nowych klientów.

b) klienci powyżej 27 roku życia

Po założeniu konta (bonus 60zł) trzeba pamiętać o zasilaniu go co miesiąc kwotą co najmniej 1000zł (jednorazowy przelew). Jeśli wykonamy 15 transakcji bezgotówkowych (np. płatność kartą w supermarkecie) w miesiącu o minimalnej wartości 10zł każda, otrzymamy bonus 30zł i tak przez 12 miesięcy (razem 360zł). Do tego pilnujmy, żeby łączna wartość płatności kartą w każdym miesiącu wyniosła co najmniej 500zł – nasze konto powiększa się o 15zł co miesiąc (180zł po 12 miesiącach). Łącznie zyskujemy 600zł w promocji mBanku dla nowych klientów.

Tutaj można znaleźć szczegóły i założyć promocyjny rachunek. Tutaj regulamin promocji.

Tags: , , , ,