Prosto o pieniądzach - porady i opinie

Zniżka 20% na ubezpieczenie samochodu w Link 4 w nowym programie rabatowym BGŻ Optima

mar 8, 13 • banki, bezpieczne oszczędzanie, BGŻ Optima, gdzie oszczędzaćKomentowanie nie jest możliwe

Bank BGŻ Optima rozpoczął niedawno program rabatowy dla swoich klientów pod nazwą „Optymalne oszczędzanie”, w którym co miesiąc proponuje zniżki u innych partnerów banku. Przez cały marzec klienci posiadający darmowy rachunek oszczędnościowy w BGŻ Optima mogą liczyć na 20% zniżki przy zakupie ubezpieczenia samochodu w Link 4.

Kto może skorzystać z tej zniżki na ubezpieczenie OC i AC w Link 4? Czy dotyczy ona tylko klientów BGŻ Optima?

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać zniżkę na AC i OC przez BGŻ Optima?

Zniżka na ubezpieczenie w Link 4 w BGŻ Optima - jak to działa

Zniżka na ubezpieczenie w Link 4 w BGŻ Optima – jak to działa

Najważniejszym warunkiem otrzymania zniżki w Link 4 jest posiadanie rachunku oszczędnościowego w BGŻ Optima. Tylko klienci tego banku są uprawnieni do uczestnictwa w tej promocji. Do uzyskania zniżki niezbędny będzie numer klienta.

Rachunek oszczędnościowy w BGŻ Optima jest całkowicie darmowy i nie jest wymagane utrzymanie minimalnego salda. Jest to – przy okazji – jedno z najlepszych kont oszczędnościowych oprocentowanych w marcu 2013r. na 4,6% w skali roku (tutaj można je porównać z innymi rachunkami).

Tutaj poznasz aktualną ofertę banku BGŻ Optima i założysz konto oszczędnościowe uprawniające do zniżki w Link 4 i kolejnych odsłonach programu rabatowego „Optymalne oszczędzanie”.

Zniżka 20% w Link 4 w BGŻ Optima – szczegóły

Zniżkę na ubezpieczenie samochodu w Link 4 w programie „Optymalne oszczędzanie” można uzyskać w okresie 1 marca – 31 marca. Wynosi ona 20% od wartości składki zaproponowanej klientowi przez Link 4.

Jeśli płacimy za ubezpieczenie samochodu w ratach, zniżka zostanie rozłożona proporcjonalnie na każdą ratę. Jeśli płacimy jednorazowo – 20% zostanie w momencie płatności odliczone od składki. Pomniejszy ona ostateczną kwotę do zapłaty.

Jest to rabat jednorazowy i przyznawany tylko raz dla jednego klienta. Zniżka nie dotyczy obecnych klientów Link 4, chyba że ubezpieczają inny samochód niż ten objęty aktualną polisą OC i AC u tego ubezpieczyciela.

Jak uzyskać zniżkę 20% na ubezpieczenie w Link 4 przez bank Optima?

To proste – potrzebny jest nam numer klienta (tutaj w kilkanaście minut założysz darmowe konto oszczędnościowe i go otrzymasz), który pozwoli nam wygenerować kod zniżkowy bezpośrednio na stronie banku BGŻ Optima. Zapiszmy ten kod – będzie nam za chwilę potrzebny w momencie obliczania składki oraz dokonywania płatności.

Kod zniżkowy do Link 4 w BGŻ Optima

Kod zniżkowy do Link 4 w BGŻ Optima

Kolejny krok to obliczenie składki ubezpieczenia OC/AC dla naszego samochodu – całą procedurę możemy wykonać w internecie lub skontaktować się z konsultantem przez telefon. W obu przypadkach będziemy mieli możliwość wprowadzenia naszego kodu rabatowego i otrzymania 20% zniżki na OC/AC w Link 4.

Program zniżkowy "Optymalne oszczędzanie" - w marcu 2013 20% rabat na ubezpieczenie samochodu w Link 4

Program zniżkowy „Optymalne oszczędzanie” – w marcu 2013 20% rabat na ubezpieczenie samochodu w Link 4

Tutaj szczegółowy regulamin promocji w Link 4 w ramach regularnego programu rabatowego „Optymalne oszczędzanie” w banku BGŻ Optima.

Tutaj poznasz aktualną ofertę banku BGŻ Optima i założysz konto oszczędnościowe uprawniające do zniżki w Link 4 i kolejnych odsłonach programu rabatowego „Optymalne oszczędzanie”.

Tags: , , , ,